YİĞİTSAN KOMPRESÖR SERVİSİ

Kompresörler kullanılırken sıkıntı yaşanmaması için dikkatli davranılması son derece önemlidir. Özellikle de kompresörlerinde kullanıldığı odanın sürekli olarak havalandırıldığından emin olunmalıdır. Farklı yöntemler kullanılarak kompresörlerin sürekli olarak havalandırıldığından emin olunmalı ve uygun ortam sağlanmalıdır. Eğer kompresörler için uygun koşullar sağlanırsa kompresörleriniz için teknik servis ihtiyacına uzun süre boyunca ihtiyaç duymazınız.

YİĞİTSAN KOMPRESÖR TEKNİK SERVİSİ

Fakat uygun koşullar sunulmayan kompresörler maalesef belirli bir süre sonra arıza oluşturacak ve uzman teknik ekibimizden destek almanız gerekecektir. Kompresör tamiri esnasında yılların tecrübesine sahip uzmanlar yetkilendirilmektedir ki bu uzmanlar zorlu eğitimlerden geçirilmekle kalmaz her teknolojik cihaz için yeniden eğitim alırlar. Çünkü kompresörlerin yapısı her ne kadar basit olsa da bilgisiz kişiler tarafından yapıldığında kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır.  Kompresör servisi  bozulan ya da kullanılamaz hale gelen parçaları yenileri ile değiştirirken orijinal parça kullanmaya özen gösterir ve kompresörlerin tamamı ile ilgili yeterli bilgiye sahip olduğu için sorunu dakikalar içerisinde çözer. Bu sayede firmaların üretim hattı aksamamış olur ve bakım esnasında kaybettikleri zamanı kısa süre içerisinde telafi etmiş olurlar.

Üstelik takip periyotlarınızda ciddi bir problem olduğundan şüpheleniyorsanız acil durum raporlarını teknik servisiniz ile hemen paylaşabilir ve teknik servisinizden zamanında önce yararlanabilirsiniz. Servisi olarak çalışmakta olan pek çok kuruluş bulunmaktadır. Ancak her ürünün teknik servisinde olduğu gibi teknik servislerinin de tamamına güvenmiyor olabilirsiniz. Kompresörleriniz için teknik servis imkanı sunmasına izin vermekte olduğu teknik servisleri çeşitli yeterlilik testlerinden geçirmekte olup bu sayede müşterilerini koruma altına almaktadır. Kompresör teknik servisi olarak hizmet sunmakta olan tüm personellerin sorununuzu çözmek için alanında uzman olduğuna emin olabilir ve kompresörünüzün belki de hatalı kullanımı nedeni ile yaşattığı arızayı size anlatacakları için de aynı sorunu ikinci kez yaşamayacağınızın garantisini alabilirsiniz.

Garantili teknik servis desteği ile uzun süre hasar oluşmadan kullanım imkanı bulabileceğiniz kompresörleriniz ile yaşadığınız tüm teknik sorunlar için 7 gün 24 saat boyunca hizmet alabilirsiniz.

Leave a Comment